ÖVRIGT / Diverse / Kornischer 14908171
nr 1490 8171
Kornischer
Ett par, rokokostil, 1800-tal, förgyllda. Längd: 162
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:43:15
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr